Dlaczego ExcelEdge

Marka ExcelEdge na całym świecie jest znana jako marka wyrobów wysokiej jakości. Każdy wyrób jest rygorystycznie badany i regularnie kontrolowany przez nasz zespół techniczny. Jeśli jest to możliwe, stosujemy materiał z odzysku, a każdy produkt w 100% nadaje się do recyklingu. Szczególną uwagę zwracamy na to, aby dostarczać wyroby, łatwe w instalacji i wyjątkowo trwałe.

Pomoc w specyfikacji

Grupę wyrobów ExcelEdge można łatwo umieścić w specyfikacji Państwa projektu. Zapraszamy na naszą stronę internetową, aby pobrać broszury i rysunki techniczne. Dla inspiracji można również przejrzeć ostatnie studia przypadków. Aby uzyskać więcej pomocy technicznej, zapraszamy do kontatku z najbliższym dystrybutorem, który udzieli profesjonalnej pomocy i porady.

Pomoc w instalacji

Zespół zajmujący się rozwojem produktów z asortymentu systemów obrzeży ExcelEdge zwraca szczególną uwagę na łatwość instalacji. Każdy produkt dobrze się sprawdza w swoim konkretnym zastosowaniu, co zostało potwierdzone realizacjami w różnych miejscach na całym świecie. Przewodniki instalacji i filmy można również znaleźć na stronie internetowej. Alternatywnie, aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z najbliższym dystrybutorem.

Międzynarodowa sieć

Wyroby ExcelEdge można nabyć w wielu miejscach na całym świecie, między innymi w Wielkiej Brytanii, Europie, Skandynawii i Australazji. Każdy partner firmy ExcelEdge jest przeszkolony, aby mógł zapewnić profesjonalne wsparcie. Pełna lista dystrybutorów jest dostępna w zakładce “Kontakt”.

Wybór właściwego materiału

Aluminium

Aluminium stało się najczęściej wybieranym materiałem na obrzeża w architekturze krajobrazu. Jego wytrzymałość, elastyczność, trwałość i lekkość powodują, że instalacja jest łatwa i prosta, a wymogi konserwacyjne minimalne. Dzięki łatwemu ręcznemu kształtowaniu krzywizn i nachyleń, wyeliminowano czasochłonne przygotowanie fundamentów towarzyszące tradycyjnym krawężnikom. Prace mokre (czas wiązania betonu) oraz mechaniczna obróbka krawężników betonowych i związane z tym ryzyko ich uszkodzeń, już nie stanowią przeszkody w realizacji złożonych projektów. Wszystkie wyroby aluminiowe ExcelEdge są wykonane w minimum 80% z aluminium z odzysku, Wszystkie nasze produkty mogą być w 100% poddane recyklingowi.

  • AluExcel jest podstawowym profilem do komercyjnych zastosowań w nawierzchniach utwardzonych.
  • AllEdge jest eleganckim, trwałym obrzeżem trawnikowym, niewymagajacym specjalnej konserwacji.
  • RoofEdge pozwala na boczne odwodnienie i eleganckie rozgraniczenie powierzchni na zielonych dachach.


Stal

W przypadku prestiżowych projektów i intensywnego ruchu drogowego obrzeża ExcelEdge, mające szeroki wachlarz gatunków, formatów i wykończeń, zasłużyły sobie na zaufanie projektantów i wykonawców.

  • Obrzeża Borderline do zastosowań zarówno dla miękkich jak i twardych elementów nawierzchni.

Co oferujemy

AluExcel
Aluminiowe obrzeża kątowe

AluExcel® jest prosty w instalacji i oszczędza dużo czasu na budowie.

ExcelEdge
Najwyższej jakości aluminiowe obrzeża trawnikowe

AllEdge nadaje najwyższą jakość we współczesnym stylu, przy wykańczaniu trawników i brzegów. Odwracalny profil umożliwia wybór okrągłej lub kwadratowej górnej krawędzi i całkowicie schowane mocowania. AllEdge ma płaskie złącza mocujące i kilka długości kołków mocujących do wyboru, stosownie do warunków podłoża.

Borderline
Stalowe obrzeża trawnikowe

Obrzeże stalowe dla przestrzeni publicznych oraz innych projektów architektury krajobrazu z większymi obciążeniami. Korzyści i prostota unikalnego połączenia na zakładkę i systemu mocującego Borderline zyskały uznanie wielu architektów krajobrazu. System ten daje bardzo mocne i prawie niewidoczne połączenia odcinków. Jest również znacznie szybszy i łatwiejszy w instalacji niż produkty konkurencyjne, zarówno w przypadku sztywnych jak i zakrzywionych linii rozgraniczających.

RoofEdge Premium
Najwyższej jakości obrzeża na zielone dachy

Nie będąca już nowością konstrukcja i budowa zielonego dachu umożliwia projektantom krajobrazu realizacje nowych wyzwań. Aluminiowy RoofEdge Premium ma pionowe perforacje zapewniające boczny odpływ z całej powierzchni dachu, co zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się wody.